O nas

Olimpia Piłat-Pawlak

Socjolog, Coach, Trener, Socjoterapeuta, Superwizor pracy socjalnej,

Wykształcenie: Socjologia

„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię”. J. W. von Goethe

Społecznie zaangażowana pasjonatka pracy z ludźmi i dla ludzi. Od lat zajmuję się wsparciem rozwoju osobistego i zawodowego – towarzyszę innym w wyborze swojej drogi życiowej czy zawodowej i odważnym dążeniu do celu. Zajmuję się także networkingiem społecznym oraz budowaniem współpracy międzyorganizacyjnej i międzysektorowej. Angażuję się w działania  z zakresu kreowania polityki społecznej poprzez kształtowanie jakości usług społecznych. Współtworzę i koordynuję projekty, programy społeczne a także badania ewaluacyjne.  Jestem wykładowcą studiów podyplomowych na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu.

Prywatnie jestem żoną i mamą niesamowitej Józefiny (nasz kreatywny dyrektor ds. jakości). Kocham koty za ich piękno i niezależność oraz z zaciekawieniem przyglądam się ludziom w różnych zakątkach świata.

 

Zuzanna Stańczyk

Pedagog, Kreator Wyobraźni

Wykształcenie: Pedagogika ze specjalnością resocjalizacja

„Jeśli pomysł na początku nie wydaje się absurdalny, to nie ma dla niego żadnej nadziei”. A. Einstein

Pedagog, trener, szkoleniowiec, edukator, animator, reporter kulturalny. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą,  z którymi realizowałam projekty edukacyjne w oparciu o autorskie pomysły. Prowadziłam szkolenia dla nauczycieli przedszkoli i klas wczesnoszkolnych. Dzięki licznym projektom i współpracy z organizacjami pozarządowymi rozwinęłam swoje umiejętności zarażania pasjami i twórczym podejściem do tematu edukacji. Z pomocą przychodzi mi talent plastyczny, otwarta głowa i ciągła chęć poszukiwania innowacyjnych rozwiązań edukowania i przekazywania wiedzy.

W wolnych chwilach zajmuję się rysowaniem pastelami, wzorzeniem farbami oraz wysmyczaniem ciekawostek kulturalnych. Jestem stałym bywalcem teatrów.

Co nas cechuje?

 


Troskliwie wspieramy rozwój talentów


Podczas naszych warsztatów nie tylko rozwijamy talenty, ale także je odnajdujemy i dokładamy wszelkich starań, aby wzmacniać poczucie własnej wartości. Pozytywny wizerunek siebie to doskonały przepis na sukces!

 

 


Wytwarzamy zdrowo zakręconą energię!


Uśmiech to endorfiny, a endorfiny to samo zdrowie. W Pracowni Wyobraźni instruktor nie jest „gadającą głową”, a razem z Wami przystępuje do zdrowo zakręconych misji. Wspieramy soczystą energię na potęgę i śmiejemy się do… marchwi.

 

 


aaaaaaBawimy do kwadratu!


Naszą główna ideą, która nam przyświeca jest podążanie w zabawie za dzieckiem. Dzięki temu stwarzamy możliwość spontanicznej zabawy i okazję do wyrażania pozytywnych emocji. I jak widać: bawimy się przy tym świetnie!

 

 


Uczymy i szkolimy z kolorem


Bycie kreatywnym trenerem to dla nas wyzwanie, ale każdego dnia dzielnie mierzymy się z tym zadaniem i z feerią barw ruszamy wspólnie z Wami na podbój świata. Wszystkich ciekawskich zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.